Catering dietetyczny na Śląsku


Wyobraź sobie, że nie musisz codziennie gotować – ktoś przywozi Ci gotowe, pełnowartościowe posiłki pod wskazane przez Ciebie miejsce. Nie, to nie fikcja! Już dziś zamów catering dietetyczny na Śląsku, a nasz kierowca dostarczy Ci  posiłki na cały dzień pod same drzwi!

Catering dietetyczny z dostawą do domu na Śląsku to wygoda i zdrowie na co dzień

Od 2010 roku dostarczamy indywidualnie zaplanowane posiłki, zgodnie z założeniami wypracowanymi razem z Tobą. To, co nas wyróżnia, to szybka dostawa, przemyślane, pełnowartościowe i różnorodne posiłki skomponowane specjalnie dla Ciebie!

W swojej ofercie posiadamy przygotowane przez ekspertów ds. żywienia, zbilansowane posiłki, które pozwolą Ci zacząć jeść smacznie i zdrowo. Z naszą dietą pudełkową nie musisz spędzać wielu godzin na planowaniu jadłospisu, kupowaniu niezbędnych produktów czy na przygotowaniu dań. Zauważ, ile czasu pochłania samo poszukiwanie świeżych składników najwyższej jakości. My dajemy Ci gwarancję, że produkty, z których korzystamy są zdrowe, pełnowartościowe i lekkostrawne.

Wybierz swój cel, a my wybierzemy dietę pudełkową idealną dla Ciebie!

Dieta dla diabetyków, dieta dla wegan, dieta bezglutenowa, a może dieta detox? To, jaki plan żywieniowy wybierzesz, zależy wyłącznie od Ciebie! Dostosujemy się do Twoich potrzeb. Już nie będziesz zastanawiać się czy coś możesz zjeść, czy nie. Składniki dobieramy tak, abyś miał pewność, że to na co się zdecydujesz, jest tym czego oczekujesz! Świeże warzywa, owoce, nasiona, zboża, chude mięso i nabiał, a także oleje roślinne to tylko niektóre składniki z bogatej oferty naszej diety na dowóz.

„Catering dietetyczny musi by drogi i skomplikowany” – ani trochę!

Ceny cateringu dietetycznego Nutridieta zaczynają się już od 49 złotych! Jeśli masz wątpliwości, możesz przetestować naszą dietę pudełkową przez 2 dni ze specjalną zniżką 30%. Przekonaj się, że warto! Oszczędzasz czas, nerwy, żyjesz zdrowo. Zacznij już dziś! Wystarczy tylko wybrać odpowiednią dla siebie dietę z oferty, zadzwonić lub skorzystać z formularza dostępnego na stronie, wybrać konkretną dietę, dokonać płatności w ciągu siedmiu dni, nie później niż drugiego dnia diety i gotowe! Możesz cieszyć się posiłkami pełnowartościowymi, zdrowymi i dostosowanymi do twojego trybu życia! Nie czekaj, zadbaj o siebie i zamów dietę z dostawą do domu na Śląsku!