Catering dietetyczny Żory


Chcesz zmienić sposób odżywiania, ale nie wiesz jak komponować zdrowe posiłki? Dobrze trafiłeś! Catering dietetyczny Żory to rozwiązanie idealne dla Ciebie! Dzięki naszej usłudze zyskasz zestaw zdrowych oraz pełnowartościowych posiłków na cały dzień.

Dania skomponowane przez naszych specjalistów zawierają wyłącznie naturalne i nieprzetworzone składniki najwyższej jakości. W naszych posiłkach znajdziesz przede wszystkim świeże warzywa, soczyste owoce, chude mięso, nabiał, a także zboża i oleje roślinne. Dzięki tak dobranym składnikom, pierwsze efekty zauważysz już parę dni po rozpoczęciu diety!

Dla kogo przeznaczona jest dieta pudełkowa?

To rozwiązanie jest idealne dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, oczyścić organizm, poprawić trawienie, unormować poziom cholesterolu, a także odzyskać energię i wzmocnić odporność. Nasze jadłospisy dostosowane są do Twoich indywidualnych preferencji. Do wyboru masz cztery możliwości:

  • dieta dla diabetyków,
  • dieta bezglutenowa,
  • dieta wegańska,
  • dieta oczyszczająca.

Ile kosztuje catering dietetyczny w Żorach?

Ceny naszych diet zaczynają się już od 51 zł dziennie i są zależne od rodzaju wybranej diety. Nie wiesz czy dieta pudełkowa jest dla Ciebie? Przez dwa dni możesz przetestować jedną z naszych diet w cenie o 30% niższej.

Jak zamówić dietę pudełkową w Żorach?

Na początku zapoznaj się z ofertą cateringu dietetycznego Nutridieta. Kiedy zdecydujesz, który zestaw będzie dla Ciebie najlepszy, złóż zamówienie za pośrednictwem formularza, telefonicznie lub mailowo. Następnie dokonaj płatności i korzystaj z pysznej, pełnowartościowej diety pudełkowej dopasowanej do Twoich potrzeb.