Catering dietetyczny Wisła


Zdrowa, zbilansowana dieta ma wiele korzyści dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Pozwala zgubić zbędne kilogramy, poprawić trawienie, unormować poziom cholesterolu, wzmocnić odporność, a także polepszyć kondycję włosów i paznokci. Wybierając dietę na dowóz Nutridieta nie musisz zastanawiać się, w jaki sposób skomponować dietetyczne, pełnowartościowe dania, ani poświęcać czasu na ich przygotowywanie. Wystarczy, że określisz swoje potrzeby i preferencje, a my zadbamy o to, aby każdego dnia dostarczać Ci zestaw pięciu pysznych, zdrowych i lekkostrawnych posiłków.

Catering dietetyczny w Wiśle – to proste!

Działamy już od 2010 roku. Przez ten czas codziennie dostarczamy gotowe do spożycia, dietetycznie posiłki wszystkim tym, którzy chcą zmienić nawyki żywieniowe, a także zrzucić zbędne kilogramy. Do naszych potraw używamy tylko naturalnych i nieprzetworzonych składników najlepszej jakości, m.in.: świeżych warzyw, owoców, zbóż, olejów roślinnych oraz chudego mięsa i nabiału.

Proponujemy różnorodne warianty diety pudełkowej, dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. W naszej ofercie znajdują się bezpieczne i zdrowe diety 1000 kcal, 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal oraz 2000 kcal. Każda z nich jest dostępna zarówno w wersji dla cukrzyków, wegetarian oraz bezglutenowej. Zapoznaj się z ofertą cateringu dietetycznego Nutridieta.

Ile kosztuje dieta pudełkowa z dostawą do domu?

Wbrew pozorom cena naszej diety nie jest wysoka. Dzienny koszt zaczyna się już od 51 zł. Zapoznaj się ze szczegółowym cennikiem cateringu dietetycznego. Jeżeli jednak nie możesz się zdecydować, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny zestaw promocyjny, dzięki któremu możesz wypróbować naszą dietę przez 2 dni 30% taniej!

Jak zamówić dietę pudełkową w Wiśle?

  1. Sprawdź naszą ofertę diet i wybierz, która jest dla Ciebie najlepsza. Jeżeli masz wątpliwości i nie wiesz, którą wybrać skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.
  2. Następnie skontaktuj się z nami np. poprzez wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie. Dzięki temu poznamy Twoje preferencje, ustalimy miejsce dostawy oraz dopełnimy wszelkich formalności.
  3. Płatności powinieneś dokonaj w ciągu 7 dni, nie później niż drugiego dnia diety.
  4. Ciesz się zdrową dietą pudełkową dopasowaną do Twoich potrzeb.