Catering dietetyczny Czechowice-Dziedzice


Nowoczesna i wygodna dieta pudełkowa to świetne rozwiązanie dla wielu osób z Czechowic-Dziedzic – zarówno zapracowanych i niemających czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków, jak i wymagających specjalistycznego sposobu żywienia z uwagi na problemy zdrowotne. To także doskonała propozycja dla wszystkich osób, chcących zdrowo i smacznie odżywiać się każdego dnia. Catering dietetyczny w Czechowicach-Dziedzicach cieszy się rosnącą popularnością – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do przetestowania możliwości naszego cateringu dietetycznego. Przez dwa dni można dokonać weryfikacji smaku i jakości oferowanych przez nas posiłków – za okres testowy płacą Państwo 30% mniej, niż w standardowym zamówieniu. Gwarantujemy, że te dwa dni przekonają Was, by zostać z nami na dłużej. Zapoznaj się z pełnym cennikiem diety pudełkowej.

Dieta pudełkowa w Czechowicach-Dziedzicach – wygodne i smaczne rozwiązanie dla każdego

Nasza oferta określana jest mianem uniwersalnej, odpowiada bowiem na zróżnicowane potrzeby żywieniowe i uwzględnia indywidualne preferencje klientów. Komponując poszczególne posiłki dbamy o jakość składników, ich świeżość oraz walory zdrowotne. Każdy posiłek nasycony jest więc wartościami odżywczymi, które gwarantują Państwu dobre samopoczucie oraz zdrowie. Każdy może dokonać zamówienia, zaznaczając osobiste preferencje odnośnie dań. Przygotujemy posiłki bezglutenowe, bez laktozy oraz wegetariańskie, jak również pozbawione wybranych składników. Indywidualnie komponowane i świeże posiłki dostarczymy pod wskazany adres – będą one gotowe do spożycia lub ewentualnego podgrzania.

Dieta na dowóz uwzględnia potrzeby osób z celiakią, cukrzycą i nietolerancją laktozy oraz klientów, unikających produktów mięsnych. Z nami każdy zyskuje pewność najwyższej jakości spożywanych dań, weryfikowalności ich składu oraz świeżości poszczególnych elementów posiłku. Nie bez znaczenia są również niezaprzeczalne walory smakowe, będące wynikiem doświadczenia oraz wiedzy z zakresu dietetyki i żywienia.

Catering dietetyczny w Czechowicach-Dziedzicach – wysoka jakość, korzystne ceny

Sztuka kulinarna jest naszą pasją – w cateringu dietetycznym Nutridieta dbamy o każdy szczegół realizowanego zamówienia. Składniki posiłków są wysokojakościowe, świeże i dokładnie sprawdzane pod względem smaku. To pozwala nam na osiągnięcie zadowalających rezultatów – dlatego klienci pozostają z nami na długo.

Jak zamówić catering dietetyczny w Czechowicach-Dziedzicach?

Sposób zamawiania diety na dowóz jest prosty i intuicyjny. Najpierw należy wybrać interesującą dietę, która spełnia indywidualne oczekiwania. W razie wątpliwości i problemów z wyborem, można skonsultować się z nami telefonicznie lub mailowo. Zamówienie złożyć można poprzez formularz, dostępny na naszej stronie internetowej, poprzez kontakt e-mail lub przez telefon. Zamówienie powinno zostać opłacone w siedem dni od złożenia i nie później, niż do drugiego dnia diety.


Po wykonaniu tych kroków można cieszyć się z wygody tego rozwiązania. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą cateringu dietetycznego w Katowicach.