Catering dietetyczny Mysłowice


Chcesz zrzucić zbędne kilogramy, ale nie potrafisz jeść systematycznie? Próbujesz gotować zdrowe posiłki, ale nie do końca wiesz, jaka składniki są dla Ciebie najlepsze? Powołaj się na doświadczenie naszych specjalistów, którzy komponują dania wyłącznie ze świeżych, naturalnych i nieprzetworzonych produktów najwyższej jakości, w oparciu o najnowsze trendy w dietetyce.

Proponujemy różnorodne wersje diet pudełkowych, które każdy może dostosować do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Proponujemy warianty 1000 kcal,  1500 kcal, 1800 kcal czy 2000 kcal, dostępne w opcji dla diabetyków, wegetarian, wegan oraz bezglutenowej.

Czym jest dieta pudełkowa?

To najprostszy sposób, by zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe i zacząć się zdrowo odżywiać. Dzięki temu rozwiązaniu możesz zrzucić zbędne kilogramy, oczyścić organizm z toksyn, zredukować cellulit, a także wzmocnić odporność i poczuć przypływ energii! Proponowana przez nas dieta jest odpowiednio zbilansowana i dopasowana do Twoich wymagań. Codziennie otrzymasz zestaw pięciu pysznych, a przede wszystkim zdrowych posiłków, dzięki czemu przestaniesz się martwić o to, czy dostarczasz swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Jaki jest koszt cateringu dietetycznegp?

Ceny naszych zbilansowanych, pełnowartościowych i lekkostrawnych potraw zaczynają się już od 51 zł dziennie. Wszystko zależne jest od kaloryczności oraz rodzaju wybranej diety. Możesz zapoznać się ze szczegółowym cennikiem cateringu dietetycznego Nutridieta.

Jak zamówić catering dietetyczny w Mysłowicach? To proste!

  1. Wybierz rodzaj diety i kaloryczność, która Cię interesuje.
  2. Złóż zamówienie za pomocą formularza kontaktowego, mailowo lub telefonicznie.
  3. Dokonaj płatności i ciesz się zdrowymi, lekkostrawnymi posiłkami każdego dnia.

Poznaj także ofertę dietetycznego cateringu w Katowicach.