Catering dietetyczny Skoczów


Chcesz zrzucić zbędne kilogramy i zmienić swój sposób odżywiania? Brakuje Ci czasu na zakupy i przygotowywanie zbilansowanych posiłków? Poszukujesz diety na dowóz w Skoczowie, która zostanie dostarczona tam, gdzie zdecydujesz? Jeżeli odpowiedź na chociaż jedno z tych pytań brzmi „tak”, to catering Nutridieta jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Określ czego potrzebujesz, jaka kaloryczność i rodzaj diety Cię interesuje, a my zadbamy o to, abyś każdego dnia mógł cieszyć się pysznymi, zbilansowanymi i pełnowartościowymi posiłkami. Możesz także wybrać miejsce, do którego będziemy dostarczać przygotowane dla Ciebie potrawy. Istnieje także możliwość, abyśmy w tygodniu dostarczali dietę pudełkową do Twojej pracy, a w weekendy do domu.

Czy catering dietetyczny jest dla mnie?

Catering dietetyczny jest optymalnym rozwiązaniem dla każdego! Dietetyczne, lekkostrawne posiłki pomogą nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale również odzyskać energię, oczyścić organizm, ustabilizować poziom cukru we krwi, poprawić kondycję włosów i paznokci oraz wzmocnić odporność.

W naszej ofercie znajdują się zdrowe i bezpieczne diety, odpowiednie dla diabetyków, osób z nietolerancją glutenu, a także dla tych, którzy poszukują diety pudełkowej z niskim indeksem glikemicznym. Proponowane przez nas warianty to 1000 kcal, 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal i 2000 kcal.

Ile kosztuje catering dietetyczny w Skoczowie?

Ceny naszego cateringu dietetycznego zaczynają się już od 51 zł dziennie i są zależne od wybranego rodzaju diety oraz jej kaloryczności. Zapoznaj się ze szczegółowym cennikiem.

Nie jesteś pewien czy dieta pudełkowa jest tym, czego potrzebujesz? Nie ma problemu! Przez dwa dni możesz ją przetestować i to w promocyjnej cenie, z 30% rabatem!

Jak zamówić catering dietetyczny w Skoczowie? Wystarczy, że zrobisz trzy rzeczy:

  1. Wybierzesz dietę, która będzie dla Ciebie najlepsza.
  2. Złożysz zamówienie za pomocą formularza, telefonicznie lub mailowo.
  3. Dokonasz płatności i już! Możesz cieszyć się pyszną, zdrową dietą każdego dnia.