Catering dietetyczny Świętochłowice


Marzysz o tym, żeby zrzucić zbędne kilogramy? Chcesz poprawić trawienie i oczyścić organizm? Od dawna próbujesz zacząć się zdrowo odżywiać, ale brakuje Ci czasu na zakupy i przygotowywanie posiłków? Trafiłeś idealnie! Dzięki cateringowi w Świętochłowicach od Nutridiety otrzymasz zestaw pięciu pełnowartościowych i lekkostrawnych dań, które zostaną dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Czym jest catering dietetyczny w Świętochłowicach?

To propozycja, która spodoba się każdemu, kto chce się prawidłowo odżywiać, ale brakuje mu czasu na przygotowywanie dietetycznych dań. Stworzone przez naszych specjalistów posiłki pozwolą nie tylko zrzucić zbędne kilogramy oraz oczyścić organizm z nadmiaru wody, ale również zredukować cellulit, ustabilizować poziom cukru we krwi, wzmocnić odporność i zneutralizować problemy z cholesterolem.

W każdym z naszych zestawów znajdziesz pięć posiłków skomponowanych z nieprzetworzonych i składników najwyżej jakości: świeżych warzyw, owoców, ryb, chudego mięsa, nabiału oraz olei roślinnych.

Jakie wersje diety pudełkowej proponujemy?

W naszej bogatej ofercie znajdziesz dietę pudełkową dostosowaną do Twoich preferencji. Tworzymy jadłospisy dla wegan, diabetyków, a także osób z nietolerancją glutenu. Proponujemy zdrowe i bezpieczne diety w wariantach 1000 kcal, 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal i 2000 kcal.

Ceny cateringu dietetycznego Nutridieta zaczynają się już od 51 zł dziennie i są zależne od kaloryczności oraz rodzaju wybranej diety. Jeżeli nie jesteś pewien czy dieta pudełkowa w Świętochłowicach jest dla Ciebie, możesz przetestować ją przez dwa dni z 30% rabatem!

Jak zamówić dietę pudełkową Nutridieta? Wystarczą trzy kroki!

  1. Określ swoje preferencje i zdecyduj, która dieta z naszej oferty będzie dla Ciebie najlepsza.
  2. Złóż zamówienie za pomocą formularza, telefonicznie lub mailowo.
  3. Opłać zamówienie i gotowe! Możesz cieszyć się zbilansowaną i pełnowartościową dietą każdego dnia.

Poznaj również ofertę smacznego i zdrowego cateringu dietetycznego oferowanego w Katowicach.