catering dietetyczny zielonkiCatering dietetyczny w Zielonkach


Szukasz sposobu na zdrową dietę, ale brakuje Ci czasu na codzienne przygotowanie posiłków? Dobrze trafiłeś! Catering dietetyczny w Zielonkach to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Wystarczy, że określisz swoje preferencje żywieniowe, a my stworzymy dietę pudełkową, która dostarczy Ci odpowiedniej porcji kalorii na cały dzień.

Czym jest dieta pudełkowa?

Jest idealnym sposobem na urozmaicenie codziennej diety i jedzenie pysznych posiłków, jednocześnie dostarczających organizmowi potrzebnej dawki składników odżywczych. Odpowiednio skomponowane przez naszych specjalistów zestawy dań, zawierają składniki najwyższej jakości. Świeże warzywa i owoce, chude mięso, nabiał oraz nasiona, zboża i oleje roślinne, stworzą pierwszorzędną kompozycję pożywnych posiłków, dostosowaną do Twoich potrzeb.

Ile kosztuje catering dietetyczny w Zielonkach?

Dzienny koszt diety z dowozem w Zielonkach zaczyna się od 51 zł.  Sprawdź nasz szczegółowy cennik, aby przekonać się, że nasza oferta spełnia wszystkie Twoje oczekiwania. Jeżeli nie jesteś pewien czy dieta pudełkowa jest rozwiązaniem dla Ciebie, możesz wypróbować naszą dietę przez 2 dni – za ten okres zapłacić 30% mniej.

Dieta pudełkowa – dla kogo?

W naszym zespole opracowujemy diety zarówno dla tych, którzy chcą się zdrowo odżywiać, jak i dla diabetyków, wegan oraz osób uczulonych na gluten. Wybierając catering dietetyczny Nutridieta, przestaniesz się martwić o liczenie kalorii oraz przygotowywanie codziennie zdrowych posiłków. Zaoszczędzisz również czas, który wcześniej musiałeś poświęcić na zakupy i gotowanie.

Jak zamówić dietę pudełkową w Zielonkach?

Wystarczy, że zdecydujesz, jaka dieta z naszej oferty cateringu dietetycznego Cię interesuje. Następnie złóż zamówienie za pomocą formularza na stronie www i opłać je najpóźniej do drugiego dnia diety. Tylko tyle dzieli Cię od otrzymania prawidłowo zbilansowanej diety każdego dnia.