catering dietetyczny wieliczkaCatering dietetyczny w Wieliczce


Od zawsze marzyła Ci się smukła sylwetka? Chcesz zacząć się zdrowo odżywać, ale nie masz czasu na rozplanowanie swojej diety? Zależy Ci na oczyszczeniu organizmu? Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedzi brzmi „tak” to nasza dieta jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Wystarczy, że określisz swoje preferencje, a my stworzymy dietę na dowóz, która spełni Twoje wymagania oraz dostarczy odpowiednią ilość kalorii.

Jaki jest koszt diety pudełkowej z dostawą?

Mieszkasz w Wieliczce lub okolicy i chcesz zadbać o siebie? To nie musi dużo kosztować. Dzienny koszt cateringu dietetycznego zaczyna się już od 51 zł. Jeżeli chcesz sprawdzić czy takie rozwiązanie jest dla Ciebie dobre, możesz wypróbować naszą dietę przez 2 dni – za ten okres zapłacisz za nią 30% mniej. Zobacz szczegółowy cennik diety z dostawą w Wieliczce.

Catering dietetyczny Nutridieta

Catering dietetyczny oferowany przez markę Nutridieta to posiłki skomponowane przy współpracy ze specjalistami w dziedzinie zdrowego odżywiania i dietetyki. Proponujemy różnorodne warianty zdrowych i bezpiecznych diet  w tym: 1000, 1200, 1500, 1800 i 2000 kcal. Dodatkowo każda z nich może być realizowana w wersji dla diabetyków, wegan lub bezglutenowej.

Każdy jadłospis jest skomponowany na bazie składników najwyższej jakości. Specjaliści tworzą dania ze świeżych owoców i warzyw, chudego mięsa, nabiału, nasion, zbóż i olei roślinnych. Idealnie dobrane składniki sprawią, że efekty zauważysz już podczas pierwszych dni stosowania naszej diety pudełkowej.

Jak zamówić dietę pudełkową z dostawą do domu w Wieliczce?

To proste! Wystarczy, że zdecydujesz, jakiej diety potrzebujesz. Jeżeli nie wiesz, która dieta pudełkowa będzie dla Ciebie najlepsza, możesz zadzwonić lub napisać do nas wiadomość, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Jeżeli już zdecydujesz, wystarczy złożyć zamówienie w formularzu (opłać je najpóźniej do drugiego dnia diety) i to wszystko. Od tej chwili będziesz mógł się cieszyć prawidłowo zbilansowanymi posiłkami dietetycznymi, które dostarczymy do Twojego domu lub pracy.