catering dietetyczny skawinaCatering dietetyczny w Skawinie


Nie masz czasu na dzienne przygotowywanie zdrowych posiłków, ale chcesz się dobrze odżywiać? Marzysz o smukłej sylwetce? Chcesz spróbować diety bezglutenowej? W takim razie nasza oferta cateringu dietetycznego jest właśnie dla Ciebie! Wybierz dietę na dowóz Nutridieta, a my stworzymy dania dopasowane do Twoich potrzeb.

Jaki jest catering dietetyczny Nutridieta?

Naszym klientom proponujemy zestawy zbilansowanych posiłków, skomponowane przy współpracy ze specjalistami w dziedzinie dietetyki i zdrowego odżywiania.  Na terenie Skawiny dowozimy różne warianty zdrowych i bezpiecznych diet, w tym: 1000, 1200, 1500, 1800 i 2000 kcal. Każdą z nich możemy zrealizować w wersji bezglutenowej lub dla diabetyków i wegan. Do przygotowania każdego posiłku używamy tylko świeżych składników najwyższej jakości. Dzięki idealnie skomponowanym posiłkom, efekt diety pudełkowej zauważysz już w pierwszych dniach stosowania!

Ile kosztuje catering dietetyczny w Skawinie?

Dzienny koszt cateringu dietetycznego zaczyna się od 51 zł. Jeżeli chcesz przekonać się czy dieta z naszej oferty jest dla Ciebie, możesz ją wypróbować przez 2 dni – w tym okresie zapłacisz za nią 30% mniej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź nasz szczegółowy cennik.

Jak zamówić dietę pudełkową z dostawą do domu?

Żeby zamówić dietę pudełkową w Skawinie musisz wykonać trzy proste kroki:

  1. Wybierz dietę, która najbardziej Ci odpowiada. W razie wątpliwości możesz zadzwonić lub napisać do nas wiadomość, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
  2. Złóż zamówienie korzystając z naszego formularza.
  3. Dokonaj płatności (najpóźniej do drugiego dnia diety) i ciesz się pysznymi posiłkami każdego dnia!