Catering dietetyczny Mikołów


Dobrze zbilansowane posiłki, pełne witamin oraz mikroelementów potrzebne są każdemu z nas. Od 2010 roku świadczymy usługi cateringu dietetycznego w Mikołowie. Naszym celem jest dostarczanie świetnej jakości jedzenia każdemu, kto zdecyduje się nam zaufać. To Ty wybierasz, gdzie mamy dowieźć Twoje posiłki – do pracy, do domu, a może w dowolne inne miejsce?

Wbrew pozorom cena naszej diety z dostawą do domu w Mikołowie nie jest wysoka. Dzienny koszt diety zaczyna się już od 51 zł. Dodatkowo istnieje możliwość  wypróbowania diety. Przez 2 próbne dni zapłacisz za dietę 30% taniej. Sprawdź nasz szczegółowy cennik, aby przekonać się, że dieta na dowóz  jest dostosowana do Twoich potrzeb.

Dla kogo jest catering dietetyczny w Mikołowie?

Jest to propozycja idealna dla osób, które mają różnego rodzaju problemy z alergenami. W naszej ofercie dostępna jest m. in. dieta bezglutenowa, dieta pudełkowa dla wegan, dieta dla diabetyków oraz dieta oczyszczająca. Jeżeli zatem jesteś osobą, która chce przetestować jakiś sposób odżywiania, warto zdecydować się na dietę pudełkową.

Nie jestem pewien czy dieta pudełkowa jest dla mnie…

catering dietetyczny w mikołowieWażne jest to, że dieta pudełkowa w Mikołowie to propozycja doskonale skomponowana do potrzeb każdego. Posiłki komponowane są w taki sposób, aby każdy mógł wybrać propozycję idealnie dopasowaną do trybu życia. Oferta kierowana jest zarówno do osób, które chcą odżywiać się zdrowo, jak i do tych, które zmieniają swoje nawyki żywieniowe, nie mają czasu na regularne przygotowywanie posiłków, jak również dla osób mające różnego rodzaju problemy zdrowotne.

Jak zamówić catering dietetyczny w Mikołowie?

Pierwszy krok to oczywiście wybór diety. Jeżeli nie wiesz, która będzie najlepsza – zadzwoń lub napisz email. Następnie złóż zamówienie, opłać zamówienie nie później niż do drugiego dnia diety i to wszystko. Ciesz się prawidłowo zbilansowanymi posiłkami przygotowanymi specjalnie dla Ciebie.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą cateringu dietetycznego dla Katowic.